Hae sivustolta:

Hallitus

Arto Harju-Autti

puheenjohtaja

arto@profirma.fi

Anne Jurva tuotantovaliokunta anne.jurva@gmail.com
Heikki Lehtienimi talousvaliokunta heikki.lehtiniemi@hotmail.com
Kosti Hietala kalatalousvaliokunta kosti.hietala@muonio.fi

Hannu Korpi

varapuheenjohtaja

hannukorpi@pp.inet.fi

Voitto Hannula jäsen voitto.hannula@hotmail.com

Kaija Kinnunen

MTK:n edustaja

kaija.kinnunen@mtk.fi

Anna-Leena Inkerö henkilöstön edustaja anna-leena.inkero@proagria.fi
Johannes Vallivaara toimitusjohtaja, esittelijä johannes.vallivaara@proagria.fi

Henkilöstö

Täältä löydät helposti asiantuntijoidemme yhteystiedot. Henkilön tietoihin on merkitty ensisijainen palvelualue, mutta erityisosaamista vaativissa asioissa alan asiantuntijat palvelevat asiakkaitamme koko Lapin alueella. Klikkaamalla nimeä avautuu laajempi esittely ja kyseisen henkilön yhteystiedot.

Voit käyttää myös sivuston hakutoimintoa asiaasi sopivan henkilön löytämiseksi.

Kaikkien sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@proagria.fi

 

 

Vinkki!

Voit käyttää myös yllä olevaa hakutoimintoa oikean henkilön löytämiseksi.